رفتن به محتوای اصلی

معرفی دیتالاگر دما برنا

اندازه گیری، تحلیل و مقایسه دمای چند نقطه به صورت همزمان یک اساسی و پایه در آزمایشگاه ها و بسیاری از صنایع است. شرکت دانش بنیان برنا پایش، محصولات متنوعی برای اندازه گیری و تحلیل دما و رطوبت برای استفاده های مختلف تولید کرده است. در ادامه شما را بیشتر با دیتالاگر دما برنا آشنا خواهیم کرد.

دیتالاگر دما برنا با اسامی زیر نیز شناخته میشود: 

  • ترمومتر
  •  ترموگراف
  •  داده بردار دما
  •  دیتالاگر ترموکوپل
اسامی دیگر دیتالاگر دما
اسامی دیگر دیتالاگر دما در برناپایش

به طور کلی یک دیتالاگر دما و یا ترموگراف، به اندازه گیری و ذخیره سازی اطلاعات دما میپردازد

دیتالاگرهای دما در قابلیت های مختلفی تولید میشوند که به طور کلی در دسته های زیر قرار میگیرند:

1_ دیتالاگر دما و رطوبت آنلاین: قادر به ثبت دما و ارسال آن به صورت بی سیم (Wireless) است.

  • کاربرد ها: ماشین حمل گوشت و فرآورده های لبنی، داروخانه، انبار مواد غذایی و دارویی، آزمایشگاه، سالن پرورش قارچ، سالن مرغدای و گاوداری، گلخانه ( برای هر دو مورد بالایی و پایینی این کاربردها مشترک هستند).

2_ دیتالاگر دما و رطوبت با قابلیت ارسال پیامک: این نوع ترمومتر ها قادر به ارسال پیامک هشدار و برقراری تماس با شما هستند. اگر نیاز دارید در هر ساعتی از شبانه روز از وضعیت دمای تجهیزات خود با خبر شوید و هشدار تغییرات دما را دریافت کنید، این مدل بهترین گزینه ممکن است.

3_ دیتالاگر دما چند کاناله: اگر نیاز به اندازه گیری دما چند نقطه به صورت همزمان و مقایسه آنها را دارید، ترمومتر 4 کاناله و 8 کاناله میتواند به بهترین شکل نیاز شما را برآورده کند.

4_ دیتالاگر دما و فشار: در بسیاری از صنایع و آزمایشگاه ها مانند صنایع داروسازی، سنجش تغییرات دما و فشار نسبت به هم اهمیت بالایی دارد. دیتالاگرهای دما و فشار قادر به اندازه گیری، ثبت و تحلیل تغییرات دما و فشار به طور  همزمان هستند.

  • کابردها: آزمایشگاه های تحقیقاتی، آزمایشگاه کنترل کیفی محصولات غذایی و آرایشی بهداشتی، کوره های صنعتی، اتوکلاوها و … .
دیتالاگر دما
موارد استفاده از دیتالاگر دما

دیتالاگر دما محصولی بسیار کاربردی در کسب و کار شماست. شما می توانید برای خرید دیتالاگر دما با کیفیت و قیمت مناسب به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید.

برگشت به بالا

شماره 02191030516 و داخلی 1 برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر

X