رفتن به محتوای اصلی

سوالات متداول در مورد انواع دیتالاگر

دیتالاگر چیست؟

به طور کلی، دیتالاگر ها ابزارهایی هستن که تغییرات پارامترهای مختلف فیزیکی، شیمیایی و الکتریکی مانند دما، نیرو، PH و … را در طول زمان اندازه گیری، ثبت و تحلیل میکنند. پس میتوانید در اندازه گیری و جمع آوری داده در شرایط مختلف از آنها کمک بگیرید.

کاربرد دیتالاگر دما و رطوبت چیست؟

دیتالاگر های دما مانند Borna147T، برای اندازه گیری و ذخیره سازی دما و رطوبت در محیط های مختلفی مانند انبار دارو، سردخانه میوه و گوشت، بیمارستان ها، خودروهای حمل مواد غذایی و فرآورده های خونی و … به کار میروند.

آیا دیتالاگر خدمات پس از فروش هم دارد؟

بله. ما در برنا پایش خدماتی مانند نصب و راه اندازی، به روز رسانی نرم افزار، توسعه و یا تعمیر سخت افزار محصولات دیتالاگر را ارائه میکنیم.

آیا امکان ساختن دستگاه بر اساس نیاز مشتری وجود دارد؟

بله. در برخی کاربردهای خاص، شرکت برنا پایش محصولاتی شخصی سازی شده بر اساس نیاز شما ارائه میدهد. برای نیازسنجی و دریافت پیشنهاد فنی با ما در تماس باشید.

دو نوع متداول دیتالاگر دما کدام اند؟

۱. دیتالاگر های دمای دیجیتال مانند Borna147T (قابلیت اتصال سنسورهای دمای دیجیتال، دقت پایین تر)،

۲. دیتالاگر های دمای آنالوگ مانند Borna247T ( مناسب برای اتصال سنسورهای RTD، دقت و پایداری بالا)

پرکاربردترین دیتالاگر دما کدام است؟

دیتالاگر های دمایی مانند Borna148T که قابلیت نمایش و ذخیره سازی دما و ارسال هشدار به کاربر را دارند از پر کاربرد ترین دیتالاگرهای دما در صنایع غذایی، دارویی و تحقیقاتی هستند.

آیا دیتالاگرها عمر طولانی دارند؟

عمر یک دستگاه دیتالاگر، به نوع و میزان استفاده از آن بستگی دارد. اصل بودن قطعات الکترونیکی و کیفیت طراحی بردهای الکترونیکی دیتالاگر ها، تاثیر مستقیمی روی عمر و عملکرد این محصولات دارد.

نقش سنسورها در استفاده از دیتالاگرها چیست؟

دیتالاگرها یک پل ارتباطی بین سنسورها و انسان ها به شمار می آیند. فرض کنید میخواهید برای اندازه گیری نیرو از یک سنسور لودسل استفاده کنید. خروجی که از سنسور لودسل دریافت میکنید آنالوگ است و به تنهایی قابل فهم نیست.

اگر سنسور را به دیتالاگر مخصوص آن متصل کنید، به راحتی میتوانید نیروی اعمال شده را بر اساس یکاهای متداول دریافت و تحلیل کنید .

برگشت به بالا

شماره 02191030516 و داخلی 1 برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر

X